Купити комозитну арматуру та сітку в Києві⭐Ціна на склопластикову арматуру та сітку
Офіс - Вишневе, вул. Чорновола, 41а, оф. 307
Склад - Вишневе, вул. Київська, 8

Низькі ціни на сомпозитну сітку та арматуру оптом та в роздріб

Склопластикова арматура та сітка з доставкою по Києву та області будь-яким транспортом

Порізка арматури за вашими розмірами

Гнучка система оплати та спеціальні оптові ціни

Композитна склопластикова арматура і сітка

ЩО ТАКЕ КОМПОЗИТНА АРМАТУРА?

Композитна арматура – це революційний будівельний матеріал нового покоління. Вона являє собою стрижні зі скловолокна, просочені смолою. Має відмінні характеристики міцності і високі експлуатаційні показники, що робить композитну арматуру відмінним замінником арматури сталевий.

ПЕРЕВАГИ КОМПОЗИТНОЇ АРМАТУРИ

ДЕШЕВШЕ НА 30%, НІЖ СТАЛЬ

При заміні сталевої арматури А3 на композитну такої ж міцності ви можете заощадити до 30% тільки на закупівлі арматури. Крім цього, додаткова економія може скласти ще 20%: це економія на доставці і завантаженні за рахунок легкості і гнучкості пластикової арматури. Також у неї менше витрата за рахунок меншого нахлеста при в’язанні.

У 9 РАЗІВ ЛЕГШЕ

Маса композитної арматури в 9 разів менше, ніж сталевої, це дозволяє значно заощадити витрати на транспорт і вантажно-розвантажувальні роботи.

БУДЬ ЯКА ДОВЖИНА ПРУТІВ

Композитну арматуру виробляють в різних розмірах. Купити склопластикову арматуру діаметром до 10 мм можна в бухтах до 100 метрів. Це дозволяє уникнути нахлестів при монтажі арматурного каркаса і заощадити до 5% додатково. Міцність конструкції від цього тільки збільшиться.

МІЦНІША ЗА СТАЛЬ

Композитна склопластикова арматура може перевершувати за міцністю сталеву арматуру аналогічного діаметру до 2,5 раз. Це робить її унікальним будівельним матеріалом, про який раніше не можна було і мріяти.

НЕ СХИЛЬНА ДО КОРОЗІЇ ТА НЕ БОЇТЬСЯ ВОЛОГИ

Композитна арматура не іржавіє в лужному середовищі всередині бетону та інших агресивних середовищах. Це багаторазово збільшує термін її служби самої будівлі в 2 і більше разів.

РАДИОПРОЗОРІСТЬ

Склопластикова арматура повністю радіопрозора і є хорошим діелектриком. Це дозволяє використовувати її на будівництві об’єктів особливого призначення: аеропортів, медичні закладів, (рентген, МРТ і т. д.), військових споруд.

Оформлюйте замовлення на купівлю, різку та доставку металопрокату на сайті через кнопку «Купити в 1 клік», відправляйте заявки на почту office@smax.com.ua, дзвоніть менеджерам компанії за телефонами: (044) 22-333-78, (066) 588-11-84, (095) 495-77-42, (093) 495-77-42. Будемо раді вас бачити в числі наших постійних клієнтів!

ЗАСТОСУВАННЯ КОМПОЗИТНОЇ АРМАТУРИ

Сукупність унікальних фізичних і експлуатаційних властивостей дозволяє використовувати композитну арматуру в самому різноманітному будівництві – від домашнього і побутового до великих промислових і інфраструктурних об’єктів.

Фундаменти будівель і споруд

Весь спектр котеджного і житлового будівництва: монолітний фундамент, стрічковий фундамент, фундамент під стіни і огорожі

Армування стяжки підлоги для виробничих і житлових приміщень

Будівництво термобудинків і будівель з незнімної опалубки

Монтаж армуючих поясів

Довжина прутів композитної арматури може бути до 100 метрів, в той час як сталева арматура має максимальну довжину 12 метрів.

Армування дорожнього полотна

Композитна арматура повністю несприйнятлива до дорожніх реагентів, збільшує термін служби дорожнього покриття на 30-35%, перетворює вертикальні навантаження в горизонтальні, знижує ймовірність появи відбитих тріщин, збільшує міжремонтний експлуатаційний період.

Будівництво басейнів, бетонних ємностей, очисних сооружній, в тому числі для хімічних виробництв

Берегові споруди, укріплення

Стійкість композитної арматури до води і агресивних середовищ робить її кращим матеріалом для будівництва споруд, що знаходяться в постійному контакті з водою: конструкції берегоукріплення, річкові, морські та припортові споруди; фонтани, басейни, стоки, дренаж і т.д. (Склопластикова арматура несприйнятлива до руйнівної дії агресивного середовища (хлористі солі, луг, кислоти).