Інформація про компанію Стілмакс - постачальник металопрокату в Києві та Київській області
Офіс - Вишневе, вул. Чорновола, 41а, оф. 307
Склад - Вишневе, вул. Київська, 8

Про компанію

Оптові та роздрібні поставки металопродукції для підприємств і приватних клієнтів

Лідер галузі

Металобази компанії Стілмакс вже багато років успішно здійснюють постачання великих будівельних об’єктів всім необхідним асортиментом продукції металургійного прокату.


Ми спеціалізуємося на оптовій і роздрібній торгівлі сортового і листового металу в Києві та Київській області.

Політика ведення бізнесу компанії Стілмакс

Головний принцип нашої компанії: «Довгострокове партнерство як пріоритет над одноразової прибутком». Ми не женемося за миттєвою вигодою, ми будуємо стабільні і довгострокові відносини з діловими партнерами і контрагентами. Стілмакс вибирає для співпраці тільки виробників з серйозною репутацією. На наші склади потрапляє тільки продукція провідних металургійних заводів і виробництв. Це гарантує нашим покупцям високу якість металопрокату, що підтверджується сертифікатами і паспортами від заводів-виробників. Весь асортимент прокату проходить сувору перевірку на відповідність міжнародним і українським стандартам якості. Ми не співпрацюємо з постачальниками, в якості продукції яких ми не впевнені.

Команда співробітників компанії Стілмакс

Штат персоналу нашої компанії складається з фахівців високої кваліфікації. Наші менеджери максимально швидко сформують для покупця заявки будь-якої складності і комплектації, а відділ логістики забезпечить потрібний транспорт і організовує доставку строго в заявлені терміни. Співробітники Стілмакс мають великий досвід у продажу металопрокату оптом і в роздріб. Це гарантує вам як клієнту максимально грамотний і відповідальний сервіс, який стане основою довгострокових партнерських відносин.

Ми дуже цінуємо нашу репутацію і довірою клієнтів. Виконання зобов’язань перед замовниками і партнерами варто для нашої компанії на першому місці.

Асортимент металлопрокату

Один з пріоритетів компанії Стілмакс – забезпечити клієнту мінімальні ціни на металопрокат, зберігши при цьому гарантію якості продукції та високий рівень обслуговування. Кожен наш клієнт може розраховувати на оптимальні ціни і якісний сервіс незалежно від обсягу замовлення.

Стілмакс пропонує своїм покупцям широкий вибір металопрокату в Києві і області недорого і в зручні терміни поставки. Купити метал для будівельних робіт у нас можуть як компанії, так і приватні особи, з доставкою нашим транспортом або самовивозом. Асортимент продукції Стілмакс складається з понад 50 позицій металевої продукції таких, як будівельна арматура, балки і швелер, сітка, профільні труби, профнастил та металочерепиця, в’язальний дріт.

Сервіс, який пропонує своїм клієнтам компанія Стілмакс

На Стілмаксе вигідно і зручно і вигідно купувати чорний металопрокат, вироби з листового металу, такі як металочерепиця та профнастил, а також композитну арматуру і склопластикову сітку. Для покупців ми гарантуємо повний комплекс всіх необхідних супутніх послуг:

  • консультацію з розрахунку вибору товару і можливим термінів відвантаження;
  • швидке оформлення замовлення і передачу на доставку;
  • продаж якісного металопрокат дешево і з гарантією якості;
  • порізку металу за розмірами клієнта;
  • відвантаження і доставку продукції на склад або об’єкт замовника в мінімальні терміни.

Чому Стілмакс вже довгі роки заслуговує довіру клієнтів і партнерів

  • ми пропонуємо своїм замовникам продукцію тільки перевірених постачальників металопрокату;
  • ми завжди виконуємо всі наші зобов’язання за договорами;
  • підтримання довгострокових ділових відносин з металургійними заводами дає нам можливість робити закупівлі на максимально вигідних умовах;
  • нашим клієнтам вигідно будувати з нами перспективне довгострокове співробітництво.

Все це робить компанію Стілмакс надійним і шанованим постачальником продукції металопрокату в Україні.