Сітка сталева купити в Києві ⭐ за кращою ціною з доставкою
Офіс - Вишневе, вул. Чорновола, 41а, оф. 307
Склад - Вишневе, вул. Київська, 8

Низькі ціни на сітку оптом та в роздріб

Сітка з доставкою по Києву та області будь-яким транспортом

Виробництво сітки за вашими розмірами

Гнучка система оплати та спеціальні оптові ціни

Виробництво і продаж сталевої сітки в Києві

Сітка будівельна незамінна на всіх етапах будівництва: від закладки фундаменту до внутрішніх штукатурних робіт. Вибір найбільш відповідного матеріалу з необхідними технічними характеристиками дозволить отримати якісних результат.


Практично всі види будівельних сіток випускаються в двох варіантах – оцинкована і неоцинкована. Перша, хоч і володіє більш високою вартістю, не схильна до корозії і прослужить в кілька разів довше. Крім того, в разі застосування будівельної оцинкованої сітки відсутній ризик появи іржавих плям на поверхні бетону або штукатурки.

Оформлюйте замовлення на купівлю, різку та доставку металопрокату на сайті через кнопку «Купити в 1 клік», відправляйте заявки на почту office@smax.com.ua, дзвоніть менеджерам компанії за телефонами: (044) 22-333-78, (066) 588-11-84, (095) 495-77-42, (093) 495-77-42. Будемо раді вас бачити в числі наших постійних клієнтів!


На металобазі Стілмакс ви можете купити всі види сталевої сітки для будівництва та виробництва

Немає часу на підбір? Залишилися питання?

Залиште заявку, і наш менеджер зв’яжеться з вами. Він відповість на всі питання і допоможе з вибором.

Залежно від методу виготовлення виділяють такі різновиди сітки будівельної:

Зварна сітка виробляється з низьковуглецевого дроту або арматури, яка з’єднується за допомогою точкового зварювання. Залежно від товщини прутів і розмірів квадратних або прямокутних осередків зварна сітка може використовуватися для армування бетонних конструкцій, цементних стяжок, при виконанні штукатурних робіт, укладання підлог з обігрівом та іншого.
При покупці сітки зварної варто звертати увагу на якість зварювання, адже саме цей параметр визначає міцність всього полотна. При виборі оцинкованого сітчастого матеріалу почорніння на стиках, говорить про те, що конструкція була виготовлена ​​з оцинкованого дроту і на місцях стику захисне покриття пошкоджене. Це в значній мірі знижує антикорозійний властивості сітки.

Сітка ткана найчастіше застосовується при виконанні штукатурних робіт. Виготовляється з оцинкованої, низьковуглецевої або нержавіючої сталі шляхом полотняного або саржевого переплетення дротів в перпендикулярних напрямках. Основними характеристиками металевого полотна є діаметр використовуваного дроту (0,03-3,6 мм) і розмір сторони (0,4-20 мм). Штукатурна сітка покращує адгезійні властивості покриття, що наноситься і перешкоджає появі дефектів або його руйнування.

Сітка арматурна – металевий виріб, вироблене в вигляді хрестоподібно зварених прутків ребристою дроту у вигляді сітки. Використовується для армування цегляної кладки і армування бетонної стяжки різної товщини. Часто називають арматурну сітку так: армопояс, кладкова сітка, зварна сітка. Сітку арматурну в Києві проводять згідно з ГОСТ 23279-85 з дроту високоміцної ребристою ВР-1, діаметр від 2 до 6 мм марки стали Ст.3пс / Ст.1кп.

Розміри традиційно починають виробляти з розмірів 50х50 мм, закінчуючи розміром сітки 200х200 мм, при необхідності можливо зробити будь-який необхідний розмір сітки кладочної в Києві. Товщина дроту ВР-1 для виробництва арматурної сітки в Києві починається з 2,5 мм до 5 мм. В окремих випадках маємо можливість виробляти сітку під заливку бетону з арматури №8, №10 та №12. Розміри самої карти армуючої сітки в Києві виробляємо від 0,25х2 м, максимальний розмір 1х3 м. У випадку з арматурою карту сітки маємо можливість зробити 2х6 м.

Купити арматурну сітку в Києві досить просто, але потрібно знати кілька моментів: слід уважно поставитися до розмірів, часто роблять замість 50х50 мм розмір 65х65, в такому випадку це сітка класу економ і вона зроблена згідно ТУ, а не ГОСТ. Те ж саме стосується товщини дроту замість дроту 3 мм роблять 2,5 мм. Після ознайомлення з розмірами виробленої продукції нижче, неодмінно телефонуйте до відділу збуту для оформлення замовлення на арматурну сітку в Києві за найнижчими цінами від виробника, заводу «Стілмакс».

Переваги співправці з компанією Стілмакс

Стілмакс – офіційний дистрибьютор найбільших металургічних заводів України

Ми оперативно відвантажуєм метал і вам не доведеться довго чекати своєї черги

Ми маємо найбільш привабливі ціни на метал завдяки прямим постачанням з заводів

Ми зробимо доставку будь-якої кількості металу на вашу адресу в будь-яку точку країни

Будь-який зручний для вас спосіб оплати, все офіційно і безпечно, готівковий і безготівковий розрахунок

Кваліфікована допомога в підборі потрібного товару і прорахунок матеріалів для вашого об’єкта

Отзывы наших клиентов

Серьезная компания, давно с ними работаем, еще никогда не подводили. Всегда есть в наличии нужные позиции по металлопрокату, а мы часто берем арматуру, профтрубу, балку. Если нужен металл, нужно звонить в Стилмакс

Николай, прораб УКРБУД

Читать все отзывы