Купити листовий метал в Києві⭐Ціна на лист сталевий⭐опт та роздріб
Офіс - Вишневе, вул. Чорновола, 41а, оф. 307
Склад - Вишневе, вул. Київська, 8

Низькі ціни на лист оптом та в роздріб

Лист з доставкою по Києву та області будь-яким транспортом

Порізка листа за вашими розмірами

Гнучка система оплати та спеціальні оптові ціни

Листовий прокат, сталевий лист, листова сталь – вид металопрокату, який виробляють у вигляді сталевих листів, рулонів або смуг, методом прокату або кування.

Лист сталевий – це прокат плоскої форми з рядової сталі. Лист сталевий виробляють на заводах за різними технологіями гарячекатаним і холоднокатаним. Холоднокатані листи відрізняються від гарячекатаних тим, що їх при дещо нижчих температурах після основного обробітку додатково прокочують для зменшення товщини листа. Гарячекатані сталеві листи найчастіше продаються в розмірах 1500 * 6000 мм (1,5 * 6 метрів), товщиною 20 мм і більше, розкрій листа може бути 2000 * 6000 мм (2 * 6 метрів). Гарячекатану листову сталь в Києві на металобазі Стілмакс для вас поріжуть кратно 1 метру. Не всім потрібен цілий лист, та й ціна за лист буде чималою. Холоднокатана листова сталь в Києві продається розмірами 1000 * 2000 мм (1 * 2 метра) і 1250 * 2500 мм (1,25 * 2,5 метра).

У зв’язку з тим, що при виробництві холоднокатаного листа виконуються додаткові технологічні процеси, ціна за тонну холоднокатаного листа в Києві буде вище, ніж ціна за тонну гарячекатаного листа. Якщо вам потрібно купити сталевий лист в Києві, ви повинні пам’ятати, що ціна сталевого листа залежить від його товщини. Тобто лист чим тонше, тим дорожче.

Крім вище розглянутих видів листової сталі, користуються попитом на металобазах Києва ще кілька видів: просічно – витяжний (ПВЛ) і рифлений лист. ПВЛ мають стандартний розкрій 1250 * 3000 мм (1,25 * 3 метра), їх товщина зазвичай 4 і 5 мм. Рифлена листова сталь «сочевиця» має розмір листа 1500 * 6000 мм (1,5 * 6 метрів).

Оформлюйте замовлення на купівлю, різку та доставку металопрокату на сайті через кнопку «Купити в 1 клік», відправляйте заявки на почту office@smax.com.ua, дзвоніть менеджерам компанії за телефонами: (044) 22-333-78, (066) 588-11-84, (095) 495-77-42, (093) 495-77-42. Будемо раді вас бачити в числі наших постійних клієнтів!

Де застосовується сталевий лист

Як конструкційний матеріал сталевий лист широко поширений і затребуваний у в багатьох областях промисловості. Велика розмаїтість розмірів, товщини, фізичних і механічних властивостей обумовлює його застосування як в вигляді самостійного виробу, так і як сировину і заготівля для подальшої обробки і виробництва деталей і елементів.

Продукція листового прокату однаково інтенсивно застосовується як народному господарстві, так і в самих різних галузях виробництва. Зокрема, широко застосовується лист в машинобудуванні, суднобудівної промисловості, виробничому, логістичному та комерційному будівництві. Сферу застосування сталевого листа істотно розширює його додаткова обробка. Наприклад, із сталевого листа виробляють профнастил, металочерепицю, і багато інших оздоблювальних і конструкційних матеріалів. Крім того, сталевий лист, вироблений з використанням спеціальних марок сталей (вуглецевих, високолегованих, з додаванням хрому, марганцю) знаходить своє застосування в спеціалізованих умовах промисловості.

Як ми вже розглянули, в залежності від технології виготовлення сталевий лист буває гарячо- і холоднокатаним. За видом додаткових процесів на етапі виробництва, листова сталь може бути нержавіючою, оцинкованою, лист просічно-витяжний, перфорований, рифлений сталевий лист. Ціна сталевого листа також залежить від усіх цих факторів.

За якими параметрами класифікують сталевий лист

Товщина

  • Тонколистова сталь виробляється товщиною від 0,2 до 5 мм.
  • Товстолистова — товщиною от 5 до 160 мм.

Спосіб та температурний режим прокату

  • Тонко- та товстолистова сталь гарячекатана.
  • Холоднокатана сталь в тонких листах.

Точність прокату

  • Лист підвищеної точності — “А”.
  • Лист нормальної точності — “Б”.

Тип кромки

  • Необрізна кромка листа — НО.
  • Обрізна кромка листа — О.

Плоскісність (відсутність волнистості)

  • Листовий прокат особливо високої плоскісності — ПО.
  • Прокат високої плоскісності — ПВ.
  • Лист сталевий покращеної плоскісності — ПУ.
  • Листова сталь нормальної плоскісності — ПН.

За наявністю захисного покриття листа

  • Неоцинкований лист.
  • Оцинкований сталевий лист.
  • Лист з нанесеним лакофарбовим покриттям.
  • Лист с органозолевим або пластизолевим покриттям поверхні.

Немає часу на підбір? Залишилися питання?

Залиште заявку, і наш менеджер зв’яжеться з вами. Він відповість на всі питання і допоможе з вибором.


Які види сталевого листа можна купити на металобазі в Києві

Лист холоднокатаний

  • це гладкий стальной лист;
  • він має більш пласку поверхню, більш пластичний і краще піддається механічній обробці та зварюється впорівнянні з гарячекатаним листом;
  • використовується як матеріал для монтажу покрівлі та стін;
  • лист буває товщиною від 0,5 мм до 3 мм;
  • виробляється та експлуатується у відповідності з ГОСТ 19904-90, ГОСТ 16523-97 и ГОСТ 9045-93.

Особливість виробництва холоднокатаного листа в тому, що в процесі прокату заготовка не піддається нагріву. Марки стали, які служать матеріалом для виготовлення холоднокатаного листа, визначають характеристики вироба і його клас. Для сталевого листа загального призначення використовують як сировину сталь 08кп, 20пс або 45. З сталі марок 08Ю, 08пс або кп виготовляють металевий лист, який в подальшому буде піддаватися холодному штампуванню.

В процесі виробництва холоднокатаний лист отримує більш ущільнену структуру матеріалу, яка надає йому задані характеристики. Х / К лист відрізняється підвищеною точністю торців, кутів і гладкістю поверхні в порівнянні з гарячим листом. При цьому вихідним матеріалом для виробництва листа х / к є гарячекатаний листовий прокат. На початковому етапі обробки заготовка проходить етапи обтиску і травлення, який видаляє з поверхні металу окалину.

У порівнянні з гарячекатаних листом, сортамент сталевого листа Х / К має меншу товщину (не більше 5 мм), більш високу точність виготовлення, більш міцний зовнішній шар металу. У зв’язку з цим, сфера застосування сталевого холоднокатаного листа – це найчастіше галузі, де може бути важлива естетична складова зовнішнього вигляду – виробництво деталей автомобільних кузовів, предметів народного споживання, декоративних елементів.


Лист гарячекатаний

  • лист металу з гладкою поверхнею;
  • у порівнянні з холоднокатаним листом не так сильно схильний до корозії;
  • застосовується як заготівка при виробництві металопрокату: гнутіх профілів, зварних труб, при виробництві зварних, клепаних та болтових будівельних конструкцій;
  • товщина листа варіюється від 1,5 мм до 80 мм;
  • умови виробництва та експлуатації регламентуються ГОСТ 19903-74, ГОСТ 16523-97 та ГОСТ 14637-89.

Обробка металевої заготовки шляхом тиску називають прокаткою. Цей процес може здійснюватися з нагріванням виробу або без. В цьому режимі виготовляють гарячекатаний лист відповідно до ГОСТ 19903. В результаті виходить готовий виріб – сталевий лист Г / К (гарячекатаний) або матеріал для подальшої прокатки без нагріву і отримання холоднокатаного сталевого листа. Гарячекатані листи найбільш поширені в листовому прокаті. Призначення такого листа багато в чому визначає його характеристики.

Наприклад, гарячої прокаткою з додатковою термічною обробкою проводиться топкова котельна сталь великої товщини. В окремих випадках застосовується гарт з відпусткою або нормалізація. Для подібної продукції використовують вуглецеву, леговану і низьколеговану сталь. Продукція, виготовлена з такої сталі, здатна експлуатуватися в широкому діапазоні перепадів температури.

Гарячекатаний лист для суднобудівної промисловості виготовляють відповідно до ГОСТ 5521-93. Лист в цьому випадку може мати товщину від 4 до 60 мм. Такий лист роблять з вуглецевої сталі з обов’язковим додаванням марганцю.

Для будівництва особливо важливих споруд, таких як мости, застосовують листовий прокат відповідно до ГОСТ 6713-91. У цьому випадку використовують марки стали 16Д, 15ХСНД, ЮХСНД (низьковуглецевий і низьколеговані).

Для автомобільної промисловості використовують травлені і термічно оброблені листи товщиною до 14 мм. Аналогічна обробка використовується для авіаційного листа, але товщиною до 20 до 30 мм, леговані і вуглецеві вироби. Для будівництва елементів конструкції поїздів застосовують прокат до 100 мм завтовшки.

При виробництві гарячекатаного листа задіяний широкий набір устаткування підприємств металургійної промисловості. Проводиться також додаткова обробка поверхні. Основним агрегатом для процесу прокатки є прокатний стан. Найперспективнішою вважається методика нескінченної прокатки. В цьому випадку виробнича лінія відрізняється компактними розмірами і здатна працювати з усіма типами металу.


Лист рифлений

  • лист з нанесенням выступаючого малюнка певної форми;
  • форма рифлення найчастіше ромб або чечевиця;
  • використовується в якості антиковзаючого покрыття для підлоги, сходів, естакад, пандусів;
  • товщина: від 3 до 8 мм;
  • виробляється у відповідності з ГОСТ 8568-77;

Рифлений сталевий лист відрізняється від інших типів сталевого листа характерними виступами-насічками. Ці виступи мають певну структуру і створюють візерунок на поверхні листа. Найчастіше зустрічаються малюнки ромбічної форми і сочевиця в формі овальних опуклостей. Також зустрічається металевий лист з рискою квінтет і дует, але вони не так поширені, як ромб і сочевиця. Основне призначення рифлених листів – запобігання слизьких поверхонь, які ускладнюють переміщення людей. Покриття з рифленого листа зустрічаються на виробництві, під відкритим небом, особливо у випадках, де висока ймовірність випадання опадів у холодну пору року.

Для виробництва листа рифленого найчастіше використовують статль різних марок. Іноді можна зустріти в продажу рифлений лист з алюмінію і нержавіючої сталі, вони використовуються там, де є підвищені вимоги до корозійної стійкості. Характерний малюнок на рифленому аркуші отримують методом продавлювання. Розміри готового листа можуть бути від 1400 * 600 мм (1,4 * 0,6 м) до 8000 * 2200 мм (8 * 2,2 м).

Просічно-витяжний перфорований лист

  • сталевий лист с прорізями;
  • використовується при виробництві сходів, покриття підлоги, технологічних майданчиків, огорож;
  • товщина листа від 12 до 18 мм;
  • умови виробництва та експлуатації регламентуються ТУ 36.26.11-5-89 та ГОСТ 8706-78.

Листова заготівка прорізається і витягується – таким чином виробляють просічно-витяжний лист (ПВЛ) зі сталевого гладкого листа. В результаті виходить виріб, до 80% легше, ніж суцільний сталевий лист. Додатковими позитивними якостями є неслизька поверхня і здатність до самоочищення.

При виготовленні ПВЛ заготовка з сталевого гладкого листа проходить через кілька етапів обробки. Спочатку в листі прорізаються пази з певним кроком, потім прес витягує лист, потім лист проходить через валки, які пресують його і знижують ступінь фактурності поверхні. Матеріалом для виробництва ПВЛ виступає зазвичай сталевий або нержавіючий лист товщиною від 4 до 6 мм. Готовий лист ПВЛ може мати розміри 500-1000 мм * 6000 мм. При цьому вартує просічно-витяжний лист значно дешевше звичайного сталевого листа, це пов’язано з меншою витратою матеріалу.

Сталевий лист оцинкований

  • сталевий холоднокатаний лист з цинковим покриттям поверхні;
  • такий лист характеризується підвищеною стійкістю до корозії;
  • використовують лист як матеріал для монтажу стін та покрівлі, в харчовій промисловості;
  • товщина сталі від 0,45 до 3 мм;
  • виробництво та експлуатація регламентовані в ГОСТ 14918-80 та ГОСТ 52246-2004.

Лист оцинкований сталевий може випускатися з цинково-залізним або цинковим покриттям. За точністю виробництва може бути високою, нормальної і підвищеної точності. Кромка листа буває обрізна або необрізна. Тип консервації поверхні буває промаслений, пасивований або комбінований.

Випускають оцинкований лист в листах або рулонах. Товщина листа може бути від 0,3 до 4,5 мм (з урахуванням захисного покриття). Рулон оцинковки може мати ширину 500-1800 мм, а окремий лист – 700-1800 мм.

Металобаза Стілмакс реалізує зі складів в Києві і київській області широкий сортамент сталевого листа. Прямі поставки металевого прокату з найбільших металургійних підприємств України дозволяє нам здійснювати оперативні поставки якісного листового прокату за найвигіднішими цінами. На нашому сайті ви можете купити оптом чи вроздріб металевий лист з порізкою і доставкою.