Арматурна сітка - купити сітку арматурну в Києві
Офіс - Вишневе, вул. Чорновола, 41а, оф. 307
Склад - Вишневе, вул. Київська, 8

Низькі ціни на сітку оптом та в роздріб

Сітка з доставкою по Києву та області будь-яким транспортом

Виробництво сітки за вашими розмірами

Гнучка система оплати та спеціальні оптові ціни

Сітка арматурна: типи, характеристики, якість і виробництво

Арматурна сітка – вкрай важливий елемент, що застосовується в будівництві; варіант зварної сітки. Має застосування в різних областях, але в основному використовується для зміцнення конструкцій. Виділяються 2 основних призначення арматурної сітки:

  • дорожні та кладочні
  • зміцнюючі

Очевидно, що у різних типів сітки різна ціна, залежить від безлічі характеристик, в які входять розмірність, захист від корозії і т.д.

Оформлюйте замовлення на купівлю, різку та доставку металопрокату на сайті через кнопку «Купити в 1 клік», відправляйте заявки на почту office@smax.com.ua, дзвоніть менеджерам компанії за телефонами: (044) 22-333-78, (066) 588-11-84, (095) 495-77-42, (093) 495-77-42. Будемо раді вас бачити в числі наших постійних клієнтів!

Характеристики різних типів сітки

За стандартами сітки виготовляються з різних матеріалів в залежності від виду:

Готові сітки надходять в картах або рулонах; це залежить від товщини прутків, що забезпечують гнучкість: діаметр менше 5 мм – поставляються в рулонах, більш – виробляються листами (картами).

ГОСТ-14098 наказує виробляти точкову контактну зварювання під кутом в 90 градусів в перетинах елементів при з’єднанні прутків в єдине ціле. Далі, виходячи з особливостей використання і передбачуваного терміну служби, потрібно нанести захисне покриття потрібної товщини шару. Крім того, для арматурної сітки застосовуються ГОСТи 8478-81 і 23279-85.

Для підвищення корозійної стійкості арматурної сітки застосовується оцинкування, яке, в свою чергу, має кілька варіантів. Кожен варіант дає певну товщину захисного шару, що безпосередньо впливає на стійкість перед корозійними явищами. Самий «легкий» спосіб – предсварочное оцинкування: 10 г цинку на квадратний метр сітки. Така сітка буде добре служити лише в приміщеннях, де малоймовірний контакт з агресивними середовищами і речовинами. Приблизно 20 г / м2 можна отримати електролітичним методом (оцинкування звареної сітки). Гарячий метод покриття певних прутків перед зварюванням дасть 50 г / м2. Кращим способом запобігання від руйнівних процесів є гаряча оцинковка готового виробу – приблизно 130 г / м2.

Більшість виробників застосовують дріт в 0,5-0,6 мм товщини, а в готовій сітці крок 12,5 і 25 мм. Готове полотно завширшки складає 0,6-2 м.

Немає часу на підбір? Залишилися питання?

Залиште заявку, і наш менеджер зв’яжеться з вами. Він відповість на всі питання і допоможе з вибором.

Застосування

Арматурна сітка надасть допомогу в реалізації безлічі проектів. При будівництві різних об’єктів вона потрібна для зведення і зміцнення стін, дозволяючи домогтися високої міцності при досить скромних витратах. Товсті прути, зварені між собою, застосовуються при закладці фундаментів. Через збільшення перетину вартість виробу також підвищується, але легкість установки і зборки відбиває витрати. У сучасному будівництві багато завдань ремонтно-відновлювальних дій також вирішуються за допомогою зварних сіток. Форма дозволяє легко зміцнити різні поверхні з невеликими витратами грошей і часу.

Індивідуальне домашнє господарство часом не обходиться без сітки. Огородження, клітки для птахів і худоби, теплиці, парники і т.д. вимагають міцний каркас, який здатна надати саме арматурна сітка. Ще один важливий фактор, який грає на користь популярності даного вироби в побуті і домашньому господарстві – більш ніж прийнятна ціна, яка перебуває в межах розумного.

Для підвищення якості та ефективності проведення обробки інтер’єру і внутрішнього дизайну будинку також пригождается сітка арматурна. Тут вже застосовуються легкі сітки, вирівнюють різні поверхні.

Цінова категорія даної продукції істотно зменшує статтю витрат при втіленні серйозних проектів, особливо, коли потрібна споруда міцної структури, в процесі використання часто переносить велике навантаження. Звичайно, мова йде про зміцнення опор і несучих конструкцій.

Таким чином, зварна сітка являє собою многозадачное виріб. Товар поєднує в собі безліч корисних властивостей, таких як низька вага, висока міцність, що підвищує інтерес до нього і подібної продукції в цілому.

Вартість продукту зазвичай нижче ціни товарів конкурентів в основному через максимальної простоти виготовлення, що опускає собівартість до мінімальних позначок. Але характеристики сітки модифікуються завдяки технологічним процесам, хоча і ціна теж збільшується.

Технологічні особливості

Переміщення, транспортування і довгий термін зберігання забезпечуються конструктивними особливостями. У виробництві використовуються високотехнологічні апарати і нові методи обробки, що дають продукції захист від механічних пошкоджень і втрат іншого типу, який може виявитися фатальним для аналогів. Крім особливостей складу сировини, плюсом сіток є спосіб зварювання прутків, який буває контактним або електродуговим.

Якість зварної сітки

Найважливішим показником якісної речі є її міцність і зносостійкість. На це значення впливає розмір осередків у зворотній пропорційності: чим вони менші – тим більше витримує арматура. Найпростіший метод перевірки якості продукції – зважування. Перерахувавши вага на м2, потрібно порівняти його з документацією; якщо похибка вище 5%, виробник, ймовірно, вирішив заощадити.

Переваги співправці з компанією Стілмакс

Стілмакс – офіційний дистрибьютор найбільших металургічних заводів України

Ми оперативно відвантажуєм метал і вам не доведеться довго чекати своєї черги

Ми маємо найбільш привабливі ціни на метал завдяки прямим постачанням з заводів

Ми зробимо доставку будь-якої кількості металу на вашу адресу в будь-яку точку країни

Будь-який зручний для вас спосіб оплати, все офіційно і безпечно, готівковий і безготівковий розрахунок

Кваліфікована допомога в підборі потрібного товару і прорахунок матеріалів для вашого об’єкта

Отзывы наших клиентов

Серьезная компания, давно с ними работаем, еще никогда не подводили. Всегда есть в наличии нужные позиции по металлопрокату, а мы часто берем арматуру, профтрубу, балку. Если нужен металл, нужно звонить в Стилмакс

Николай, прораб УКРБУД

Читать все отзывы

Як купити метал в Києві дешево та швидко?

Ми працюємо для того, щоб наші клієнти були максимально задоволені сервісом і якістю продукту

Ви можете залишити заявку через форму на сайті

Надіслати на пошту список товарів або специфікацію

Приїхати до нас на металобазу і купити на місці

Зателефонувати або замовити зворотний дзвінок

Смотрите также