Дріт в'язальний ціна опт та роздріб⭐Купити дріт в'язальний в Києві
Офіс - Вишневе, вул. Чорновола, 41а, оф. 307
Склад - Вишневе, вул. Київська, 8

Низькі ціни на дріт в’язальний оптом та в роздріб

Дріт в’язальний з доставкою по Києву та області будь-яким транспортом

Порізка дрот в’язального за вашими розмірами

Гнучка система оплати та спеціальні оптові ціни

Купити дріт для арматури сталевий

Дріт в’язальний – сталевий низьковуглецевий, оброблений термообробкою дріт. Виробляють його методом протяжки, діаметр від 1,2 мм. Він використовується, як правило, для зв’язування прутів арматури при монтажі арматурного каркаса перед заливкою бетону. За рахунок термічної обробки такий дріт добре гнеться і його зручно зв’язувати. Виробляють дріт в’язальний в Києві в бухтах від 60 до 120 кг при продажу оптом і від 5 до 20 кг при продажу в роздріб.

На металлобазе компанії Стілмакс ви можете купити дріт в’язальний, дріт ВР-1, сталевий дріт для будівельних, виробничих і побутових цілей за найнижчою ціною в Києві в роздріб або оптом. Вся наша продукція має високу якість, а низька ціна можлива завдяки прямим поставкам з заводу.

Оформлюйте замовлення на купівлю, різку та доставку металопрокату на сайті через кнопку «Купити в 1 клік», відправляйте заявки на почту office@smax.com.ua, дзвоніть менеджерам компанії за телефонами: (044) 22-333-78, (066) 588-11-84, (095) 495-77-42, (093) 495-77-42. Будемо раді вас бачити в числі наших постійних клієнтів!


Немає часу на підбір? Залишилися питання?

Залиште заявку, і наш менеджер зв’яжеться з вами. Він відповість на всі питання і допоможе з вибором.

Виробництво і застосування дроту

Одним з найбільш масштабно використовуваних і доступних матеріалів є термооброблений дріт. Активне застосування його знайдено не тільки в таких областях діяльності, як машинобудування, харчова промисловість, сільське господарство, а й в будівництві, і для повсякденних потреб. Крім простоти у використанні, термооброблений дріт має низку відмінних переваг:

  • висока міцність, обумовлена однорідністю структури;
  • пластичність.

Як вибрати дріт

Незважаючи на універсальність матеріалу, грамотний підхід до вибору забезпечить повну відповідність потребам, дозволить бути впевненим в якості і надійності конструкції.
Діаметр – основна характеристика, змінюється в залежності від типів робіт. Тонкий в’язальний дріт служить ідеальним рішенням для виробництва дрібних цвяхів. Громіздкі декоративні конструкції вимагають більшого діаметру матеріалу.

Додатковий захист, хорошу гнучкість і міцність забезпечить оцинковка дроту. Значним показником для споживача залишається ціна. Однак величезна область застосування в’язального дроту дозволяє заощадити, купуючи її оптом. Зв’язки прутків або бухти – в господарстві дріт стане надійним помічником. Додаткову гарантію можна отримати під час перевірки сертифікатів якості та відповідності.

Як купити метал в Києві дешево та швидко?

Ми працюємо для того, щоб наші клієнти були максимально задоволені сервісом і якістю продукту

Ви можете залишити заявку через форму на сайті

Надіслати на пошту список товарів або специфікацію

Приїхати до нас на металобазу і купити на місці

Зателефонувати або замовити зворотний дзвінок

Де купити дріт?

На нашій базі металопрокату ви можете купити в’язальну дріт, що задовольняє всім параметрам. Якість представленої сайтом продукції підтверджена виробниками. Основні властивості заявлених позицій – висока зносостійкість, міцність, надійність. Ціна в’язального дроту ГОСТ 3282 не залежить від форми придбання. Котушки зручні тим, що складаються з трьох відрізків профілю, моток – єдиний компонент. Автоматизація процесу накрутки на основу передбачає зручну експлуатацію. Максимальна вага котушки з незахищеною дротом 8 кг, оцинкованої – не більше 2 кг. Обсяг дроту в мотку може досягати 0,5 – 1,5 тонни.

Великим попитом, особливо в великих проектах, користується відпалений дріт. Це обумовлено простотою монтажу і порівняно невисокою ціною. Також надійність готового з’єднання при зручної фіксації кріпильних елементів вимагає використання матеріалу діаметром 1,2 – 2 мм. Захист металевого каркаса від корозії допоможе забезпечити додатковий цинковий шар.
Безумовно, зварювання стане хорошою альтернативою такому монтажу, але дана операція вимагає серйозних умінь і дозволів. Крім того, є значний ризик пошкодження арматурного каркаса. Перевагою в’язки є відсутність необхідності певних навичок, спеціальних інструментів. Додатковий візуальний огляд, механічний вплив в якості перевірки дозволяють переконатися в надійності і безпеки методу.

Конкретні нормативи витрат в’язального дроту з ГОСТ 3282 не встановлені. При розрахунках фахівці зазвичай звертаються до середнього значення показника (1,5% від загальної ваги прутків, або 15 кг на 1 тонну). В результаті стягування може статися порушення цілісності профілю, що вимагає наявності запасу для монтажу. Досвідчений фахівець часто використовує різні відрізки (100 – 500 мм) для вузла.

Преимущества работы с компанией Стилмакс

Стилмакс – официальный дистрибьютор крупнейших металлургических заводов Украины

Мы оперативно отгружаем металл и вам не придется стоять в очереди

Цены на металл у нас самые привлекательные на рынке благодаря прямым поставкам с завода

Мы сделаем доставку любого количества металла по вашему адресу в любую точку страны

Любой удобный для вас способ оплаты, все официально и безопасно, наличный и безналичный расчет

Квалифицированная помощь в подборе нужного товара и просчет материалов для вашего объекта

Отзывы наших клиентов

Серьезная компания, давно с ними работаем, еще никогда не подводили. Всегда есть в наличии нужные позиции по металлопрокату, а мы часто берем арматуру, профтрубу, балку. Если нужен металл, нужно звонить в Стилмакс

Николай, прораб УКРБУД

Читать все отзывы