Профнастіл купити в Києві⭐Вигідна ціна на профнастил від виробника
Офіс - Вишневе, вул. Чорновола, 41а, оф. 307
Склад - Вишневе, вул. Київська, 8

Низькі ціни на профнастіл оптом та в роздріб

Профнастіл з доставкою по Києву та області будь-яким транспортом

Великий вибір кольорів та розмірів

Гнучка система оплати та спеціальні оптові ціни

Профільовані сталеві листи, покриті полімерним захисним шаром, називають профнастил або профлист. Такий лист захищений від агресивного впливу різних чинників навколишнього середовища за рахунок пофарбованого покриття або оцинкованої поверхні.

ПРОФНАСТИЛ – листовий універсальний будівельний і оздоблювальний матеріал, який має надзвичайно широке застосування – з нього роблять тимчасові і постійні огорожі, опалубку, обшивають стіни, покривають ним дах. За способом фінішної обробки поверхні профнастил буває фарбований і оцинкований.

Профнастил фарбований

Загальні характеристики

Для підвищення опірності впливу навколишнього середовища поверхню листа піддають обробці спеціальними складами. Фарбуватися може одна сторона або обидві. Виробляють профнастил зі сталевого листа на прокатному і згинальному обладнанні. При цьому заготовці надається необхідна геометрична форма. Автоматизація виробництва з мінімізацією кількості відходів дозволяє тримати низькі ціни на профнастил в Києві.

Види матеріалу

Основні типи класифікації профнастилу

Розміри металопрофілю і геометрія профілю може бути дуже різноманітною. Висота хвилі може бути від декількох міліметрів до декількох сантиметрів. Хвиля профілю надає сталевому листу жорсткість і механічну міцність.

Число в маркуванні профлиста означає висоту хвилі. Через дефіс йде товщина листа. В кінці йде відношення ширини листа до довжини.

Дешевий профнастил знаходить своє застосування в якості опалубки при заливці бетонного фундаменту і стін. Використання профлиста замість дошок має ряд переваг. Профнастил буде довговічніше дощок, які зазвичай використовуються при заливці бетону. Металева поверхня листа дозволить створити гарну фактуру бетону з виступами. Він також зручніше в зберіганні і транспортуванні, дозволяє швидше виробляти монтаж і демонтаж. Основне, на що варто звернути увагу при виборі профнастилу для опалубки – це його товщина і міцність, щоб він зміг витримати тиск розчину. Якщо дозволяє бюджет, для даної функції варто купити несучий профнастил категорії Н.

Фарбування профнастилу

При фарбуванні металопрофілю на заводі використовують кілька способів і технологій фарбування. Перший з них – порошкове фарбування. У цьому випадку використовують пігмент з каучуком. Після нанесення фарби на поверхню сталевий лист витримують протягом 15 хвилин при температурі 200 градусів.

Другий спосіб – безповітряний, коли фарба розпорошується спеціальним обладнанням на поверхню профілю. Якість покриття виходить невисокою, тому цей спосіб використовують рідко.

Найвдаліший і найбільш поширений спосіб фарбування профнастилу – електростатичний, при якому фарба розпорошується звичайним фарбопультом, але при цьому навколо листа створюють електромагнітне поле. Завдяки цьому фарба краще і міцніше з’єднується з поверхнею металу і утворюється більш якісне покриття.

Якщо при монтажі або в процесі експлуатації ви пошкодили пофарбовану поверхню профлиста, її можна відновити з мінімальними витратами. Через невисоку якість фарби або поганого фарбування на заводі фарба також може потріскатися і обсипатися. Та й з-за вигоряння на сонці профнастил втрачає свій колір і первинний вигляд. Тому час від часу можна проводити оновлення фарби для продовження терміну служби конструкції.

Пошкоджену поверхню профлиста потрібно спочатку підготувати до фарбування. Для цього потрібно видалити забруднення, знежирити і промити поверхню аркуша. Потім висушити на відкритому повітрі. Потім за допомогою пневматичного фарбувального пістолета нанести фарбу. Для фарбування профнастилу, який експлуатується всередині приміщень, має сенс вибрати епоксіполіефірной склади фарби. Якщо купити профнастил для використання на вулиці, то для фарбування можна використовувати поліефірную фарбу. Найбільш стійкою до впливу зовнішнього середовища буде якісна алкідна емаль. Вона буде стійка до опадів, ультрафіолету і механічних пошкоджень.


Оцинкований профнастил

Купити профнастил оцинкований можна для використання там, де його поверхня не буде схильна до агресивних дій. Покриття сталевого профільного листа цинком дозволяє захистити його від окислення і корозії, яке викликає потрапляння води і активних сполук. Це дозволяє продовжити термін служби листової сталі. Покриття кольоровим металом відрізняється високою міцністю і гарну адгезію до основи. Оцинкований профнастил ГОСТ 24045-2010 добре чинить опір механічним впливам, перепадів температури і вологості.

Оцинкований профлист поділяють на такі типи:

Оцинкований профнастил купити і спользовать можна для реалізації широкого спектру завдань і проектів в будівництві. Жорсткість і міцність листа профнастилу залежать від висоти хвилі і товщини сталевого листа. Наприклад, профнастил марок С8 і С10 має висоту виступу профілю 8 10 мм, тому має невисоку твердість, і частіше використовується у вигляді огорож, для обшивки поверхонь. Такий профнастил дешевий, що компенсує його невисокі експлуатаційні якості.

Більш надійний і міцний профнастил оцинкований марок С18-21. З нього вже можна робити навіси, споруди і застосовувати для оформлення покрівлі.

Марка С44 стандартний профлист можна купувати для будівництва покрівлі для будинку або паркану. Він буде значно краще переносити складні умови експлуатації, такі як велика кількість атмосферних опадів, снігу. Ціна профнастилу С44 відповідно буде вище, ніж у більш тонких аналогів.

Багатофункціональний оцинкований профнастил НС-35 має додаткові ребра жорсткості. Їх висота становить 7 мм. Така геометрія профілю дозволяє розширити сферу застосування даного продукту. З такого металопрофілю можна виконувати покриття покрівлі великої площі, зводити стіни. Оцинкований профлист марки НС44 має додаткові ребра жорсткості висотою від 7 мм. Купити профнастил такої марки можна для монтажу конструкцій, які будуть піддані значним навантаженням.

Універсальний профнастил Н57 має високу міцність, що дозволяє використовувати його в умовах, де від листа потрібна висока ступінь опірності навантажень. Цей матеріал підійде для покриття покрівлі, створення огороджень, для перекриттів або як опалубку для заливки фундаменту. Марки Н60 і Н75 використовують для монтажу мембранної покрівлі, перекриття великих площ ангарів або виробничих приміщень. Ціна профнастилу Н60 і Н75 буде значно вище більш тонких аналогів.

За формою профілю профнастил оцинкований розрізняють:

Виробництво оцинкованого профнастилу – це складний технологічний процес, який складається з декількох етапів. Лист стали поміщається в розплавлений цинк, або за рахунок електрохімічного впливу цинк осідає на поверхню аркуша. Після цього проводиться пассивация, тобто покриття зовнішнього шару плівкою оксиду. Така технологія дозволяє добре захистити сталь від впливу зовнішнього середовища.

Основні способи нанесення цинкового покриття на поверхню металу: шоопування, гальваніка, гаряче цинкування, газодинамический процес, дифузний спосіб, холодне цинкування.

Від способу оцинковки залежить товщина шару покриття, його здатність протистояти механічним і хімічним впливам.

Шоопування (металізація) це напилення розплавленого цинку на профнастил ГОСТ 24045-2010.

Гальванізація створює слабкий захист, так як шар цинку має малу товщину і слабку адгезію.

Газодинамічна обробка проводиться за допомогою розігнаного до великих швидкостей потоку.

Термодифузійна обробка профнастилу проводиться при високих температурах. Процес триває 1,5 – 3 години, в залежності від якості цинкового цинкового сплаву і потужності системи. У цьому випадку необхідна попередня обробка. Оцинкований в результаті такого процесу продукт має максимально тверде покриття.

При холодному методі цинкування на профнастил наноситься грунтовка або фарба з високим вмістом цинкової пудри. У підсумку виходить надійне покриття з привабливим виглядом.

Гаряче цинкування проводиться в спеціальній ванні. У неї опускається заготовка, і в результаті взаємодії сталевого листа з розплавленим цинком при високій температурі (близько 460 градусів) створюється захисний шар з високим ступенем адгезії.


Виробляють профнастил, або металопрофіль, з листової сталі різної товщини на обладнанні, яке називається профілювальна лінія. Довжина листа може бути теоретично будь-якою і обмежується місткістю кузова машини для транспортування. Довгі листи можуть пошкодитися при доставці, тому в продажу рідко можна зустріти профлист довжиною понад 7 метрів. За рахунок надання особливої ​​форми профілю, сталевий лист набуває подовжню жорсткість і опірність навантаженням. Жорсткість залежить від в тому числі від форми і висоти хвилі. Виробляється профнастил з листової сталі товщиною від 0,4 до 1,0 мм. Покрівельний та стіновий профнастил виготовляють з оцинкованої сталі шириною листа 1,25 м.

Покрівельний профнастил відрізняється вузькою полицею зверху та має більш високу несучу здатність і часто використовується конструкціях, схильних до великих навантажень – покрівля, опалубка, міжповерхові перекриття)

Огорожа з профнастилу може бути змонтована в короткий час з мінімальними витратами. Замовити профнастил для забору можна будь-якого кольору. На металобазі Стілмакс ви можете вибрати профнастил за каталогом кольорів зі зразками продукції. Якісний профнастил – дуже довговічний матеріал. Його термін служби при правильному монтажі може досягати 30-40 років.

Що означає маркування:

  1. ПС – профнастил стіновий
  2. ПК – покрівельний матеріал
  3. Н – несучий
  4. С – стіновий
  5. НС – несуче-стіновий
  6. ГП – гнутий профіль
  7. ЛП – лакофарбове покрыття

Цифра після букв, як правило, означає висоту хвилі профілю. Наприклад, ПС-30 означає – профнастил стіновий з висотою хвилі профілю 30 мм.

Різновиди профнастилу

Ціна профнастилу залежить від товщини листа, особливостей конкретних номенклатур і наявності обробки покриття.

Варіанти виконання профнастилу ГОСТ 24045-2010. Профлист маркується літерами А, В і R, які визначають тип перетину. У профілі А і В ширина верхніх і нижніх полиць різна, а загини виступів, з якими відбувається перекриття з сусідніми листами, спрямовані протилежно. Буква R означає наявність капілярної канавки на виступах для ефективного відведення конденсату і опадів. Можна виділити кілька типів:

За способом виготовлення і характеристикам поверхні матеріалу буває:

Покриття поверхні профлиста полімерними матеріалами може мати термін служби 10-20 років. При цьому сам матеріал витримує до 50 років експлуатації без втрати якостей. В якості основи використовують кілька видів полімерних з’єднань. Товщина такого покриття лежить в межах 25-200 мікрон. Найпоширеніші матеріали це поліестер, пурал і поліуретан. Основне завдання полімерного шару – перешкода швидкого руйнування шару оцинкування, який покриває сталевий лист.

Профнастил, покритий поліестером, може мати матову або ж глянсову фактуру поверхні. Такий профлист вибирають для експлуатації в умовах нормального клімату.

Пурал – це суміш поліуретану з поліамідом. Шар цього матеріалу має товщину до 50 мкм. Профнастил з пураловим покриттям добре чинить опір впливу ультрафіолетових променів.

Найміцніший і стійкий матеріал для обробки профнастилу – це пластизол на основі ПВХ, шар цього матеріалу досягає товщини 200 мкм.

Для підвищення терміну експлуатації профлиста ГОСТ 24045-2010 застосовують покриття Полідіфторіонад на основі фторовмісних складів.

Ламінування профільного листа застосовується для додаткового захисту його поверхні. Плівка, яка наноситься в процесі ламінування, запобігає механічним пошкодженням металу. Ламінувати можна як пофарбований лист, так і просто оцинкований. Як правило, ламінований лист дорожче на 5-10%

Смотрите также